Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt a dokumentumot hova kell...

Ezt a dokumentumot hova kell feltölteni felvi.hu-ra?

Figyelt kérdés

Szóval én Szabadkáról (Délvidék, Szerbia) megyek tanulni egyetemre Magyarországra.

Minden dokumentumomfent van, amit eddig megkaptam és gondba nem ütköztem... viszont hallottam, hogy ellehet ismertetni a szerb nyelvet, ha tanultad 12 évig (8 általános + 4 középiskola) mint NEM ANYANYELV, úgy, mint középfokú nyelvvizsga (28 pont) többletpontként.

Körbekérdezősködtem az ismerőseimtől akik szintén Szabadkáról mentek, azt mondták ilyen biztos van, de engem az érdekel, hogy pontosan a ,,középiskolai bizonyítvány", vagy a ,,nyelvvizsga" pont alá kéne ezt a 2 papírt feltöltenem ?

Előre is köszönöm a választ!



#egyetem #nyelvvizsga #SZTE #szerb #felvi.hu #szerb mint nem anyanyelv
2016. jún. 15. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen dokumentumod van róla.
2016. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a szlovák nyelvről a középsulis bizonyítványok közé töltöttem.
2016. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es szépen leírtam, hogy mi az.

1 papír általánosból, hogy 8 évig tanultam szerbet, mint idegenyelvet, és egy középsuliból ugyanezzel.


2-es köszönöm, te értetted a kérdést.

Én is a középsulis bizonyítványhoz tettem jelenleg, de azért rákérdezek, gondoltam.


Azonban további válaszokat is szívesen fogadok !

2016. jún. 15. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen a nyelvvizsgához CSAK nyelvvizsgabizonyítványt lehet feltölteni. Ezért nem értettem a kérdést.

#1 voltam.

2016. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!