Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire épülnek rá az általán...

Mennyire épülnek rá az általános iskolai anyagra a gimnáziumi tananyagok?

Figyelt kérdés
Szeretnék jobban teljesíteni majd gimiben.

2016. jún. 16. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Törit tökre előről kezditek, tehát az szinte semennyire, mindent meg lehet tanulni gimiben.

A matek az inkább, de azt is meg lehet érteni. Irodalomból úgyis csak az kell, amit épp vesztek, csak arról kell tudomásod legyen ,hogy ki melyik korban alkotott. Természettudományból nem tudok nyilatkozni, egész gimi alatt stabil hármas voltam bioszból, a fizika tanárom meg hihetetlen jófej volt és tudtam javítani, így abból jók a jegyeim.


Ne aggódj, ha jövőre meghúzod és tanulsz, nem lesz baj. Azt tudom tanácsolni, hogy amikor hazaérsz, foglalkozz az aznapi tárgyakkal, akár van házi, akár nem. 15 percben ismételd át amiről volt szó.

2016. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gimiben mindent előröl kezdünk. Amit nem tanultál meg általánosban, azt majd gimiben megtanulod, nem lesz semmi lemaradásod. Úgyis másképp kérik számon a dolgokat, mint általánosban. És általában gimiben már azok sem szoktak emlékezni egy adott anyagrészre, akik megtanulták általánosban. Úgyhogy mindent elmagyaráznak előröl. Talán a matek a kivétel, mert ott tényleg nagyon egymásra épül az anyag. De mondjuk ott is kilencedikben sok mindent átismételnek, előröl kezdenek.
2016. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viszont azért tanulj szorgalmasan, mert tanulni is meg kell tanulni. Gimiben már nagyobb anyagokat fognak számon kérni.
2016. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!