Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok megjelenni az...

Nem tudok megjelenni az érettségi eredményhirdető értekezleten, hogy tudom megkapni az érettségi tanúsítványomat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy bizonyos iskolában kéne megjelennem ma, de nem tudok ott lenni. Hogy tudom később megszerezni a tanúsítványt? Önkormányzatnál, esetleg abban az iskolában tudom átvenni?
2016. jún. 17. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad már felhívni őket telefonon? ...
2016. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szólj be nekik, hogy nem tudsz menni

Meghatalmazni sem tudsz senkit?

2016. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önkormányzatnál????? mi köze az iskolának az önkormányzathoz? Jövő hét elején elmész érte, persze személyi igazolvánnyal.
2016. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Betelefonálsz azt kész... ilyen egy esetlen embert...
2016. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Újraérettségiztél?


Én csak az emelt szintről tudok nyilatkozni, közép szintűvel nem tudom mi van.


Szóval emelt érettséginél ha ÚJRA ÉRETTSÉGIZTÉL, akkor az iskolában, ahol érettségiztél, behívnak ugye az eredményhirdető értekezletre. HA nem tudsz menni, akkor meghatalmazással átveheti valaki helyetted.

HA ez sem opció, akkor a tanúsítványodat átviszik a megyei kormányhivatalba, ahol 2 NAPIG tárolják, majd onnan postázzák neked. A kormányhivatalban átveheted te, vagy valaki más meghatalmazással.

2016. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!