SE-GYTK kérdések?

Figyelt kérdés
Milyen a gólyatábor? Minden karnak együtt van? Mi van ha nem tudok végig maradni? És mennyit kell tanulni 1-1 vizsgára? A sotepédián ajánlott könyveket mind meg kell venni? A tesi hasonlít a középsulis órákhoz? Bocs a sok kérdésért de kicsit izgatott vagyok :) Köszi a válaszokat előre is :)

2016. jún. 17. 14:13
 1/4 anonim válasza:
Neked hány pontod lett? én is oda jelentkeztem
2016. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én SE- ÁOK-s vagyok, de néhány kérdésedre így is biztos választ tudok adni. A gólyatábor egyszerre van a karoknak, így egy hatalmas rendezvény, ahol beosztanak csoportokba. Lesznek ÁOK-s csoportok (A-H) lesz több FOKos csoport, több gyógyszerész csoport és lesznek ETK és EKK-s csoportok. A legtöbb időt a gyógyszerészekkel fogod tölteni, de este kötetlen programok vannak, így azzal ismerkedsz meg, akivel szeretnél. Ha előbb el kell jönnöd, akkor előbb elmész :D Sajnálni fogod, mert egy hatalmas élmény véleményem szerint a gólyatábor, de ez is betűfüggő, sok múlik azon, milyenek az instruktoraid, hogyan kovácsolják össze a csapatot. A vizsgára való tanulás emberfüggő. Van akinek könnyebben megy, kevesebb erőfeszítéssel is meg tudja csinálni, van aki rengeteget tanul és az eredményét nem látja. Tanulás nélkül nem lehet megcsinálni, ez kétségtelen, az elején meg fogod tapasztalni, hogy neked mennyire megy könnyedén a kezdeti rengeteg kémia, fizika, képletek és jegyzőkönyvek tömkelege, sok tanácsot fogsz kapni felsőbb évesektől, mit hogyan tanulj, de végső soron, neked kell ezt kitapasztalnod. A könyvek megvásárlásán egyenlőre ne is gondolkodj! Rengeteg könyvet nem éri meg eredetiben beszerezni, fénymásolatokból tanulnak az emberek. Könyvvásárlással mindenféleképpen várd meg az első gyakorlatokat, ott elmondják mit kérnek, azután gondold át, mennyire engedheted meg magadnak és szükséged van-e egyáltalán az új könyvekre vagy inkább használtan/fénymásoltan beszerzed őket. Tesin az első 60 percben meghatározott gyakorlatok vannak, ezek általában a futás változatos formái, padokkal, szivacsokkal felturbózva, de persze vannak erősítősebb órák is. A maradék fél órában szabadfoglalkozás van, azt sportolsz, amit csak szeretnél, eszközöket biztosítanak, csak mozogj.

Sok sikert a SOTÉn :)

2016. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a SOTE megszokás volt, szóval sok sikert az SE-GYTK-n!
2016. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2016. júl. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!