Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ket nap mulva erettsegizek...

Ket nap mulva erettsegizek :// (szobeli) segitenetek?

Figyelt kérdés
Ket nap mulva erettsegizek harom hete tanulom a teteleket nyelvtanbol irodalombol toribol megtanultam eleg sokat matek szobelire is keszultem mert jartam tanarhoz viszont infobol is szobelizek es azt csak egyszer van idom elolvasni. Holnap atolvasom meg egyszer az osszes tetelemet de igy is elegge parazok:/ sikerulni fog szerintetek?
2016. jún. 18. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi a francok vagyunk, jósok? Tanultad a nyelvtan tételeket? Helyesírás 5*. :)
2016. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bunko kommentet mellozd koszi nem trigerekre vagyok kivancsi hanem normalis emberek valaszaira akiknek vannak ezzel kapcsolatban tapasztalai
2016. jún. 18. 18:45
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sikerülhet, csak minden tételből tudj valamit. Ne legyen olyan tétel, amiről semmit nem tudnál mondani.
2016. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Olyankor mivan ha kiulok a tanar mondja hogy kezdjem el de ugy megremulok hogy meg se tudok szolalni? Elkezd kerdezgetni vagy egybol pottetelt huzok?
2016. jún. 18. 18:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Először próbál majd nyugtatgatni, meg segíteni, hogy el tudd indítani a feleletedet. De nem felelhet le helyetted. Ha semmit nem tudsz kinyögni, akkor pót tételt kell húznod. De ez nem fordul majd elő, ha minden tételből tudsz valamit. Meg írhatsz magadnak vázlatot is(lesz min. fél óra felkészülési idő), amibe belenézhetsz felelet közben, ha elakadsz.
2016. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Neked h sikerult a szobelid mikor erettsegiztel? Sokat keszultel ra?
2016. jún. 18. 20:48
 7/16 anonim ***** válasza:
Sokat készültem. Nálunk még nem tudni az eredményt, csak jövőhéten..
2016. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az utolso nap meg tanuljak vagy pihenjek kicsit mar?
2016. jún. 18. 21:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nap még ha úgy érzed akkor picit tanulj aztán pihenj. Hagyd az agyadat kicsit pihenni meg magadat is, kapcsolódj ki. Hidd el sokat segít az, hogy nyugodt vagy és kipihent.
2016. jún. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Elkezdtem megint nagyon parazni :/
2016. jún. 19. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!