Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbelin, ha már mondok 6...

Szóbelin, ha már mondok 6 dolgot, (mert úgy tudom, hogy az 50-ből 6 pontot kell elérni), akkor átengednek, vagyis akkor meg van a 6 pont?

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem butasag. Ha elfelejtesz egyet, akkor mit csinalsz?:D

Egyébként nézz utána mire kapsz pontot.

Magyarból: költők élete, vers elemzés, történet meseles. Nyelvtanbol: szabályok+feladat.

Tori: szakszóval,forrás,ter,ido stb.

Nyelvből is nézik a nyelvhelyességet stb. 3 kérdés+szituáció+kép.

Sok sikert. :)

2016. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekel, hogy átmenjek, már rengeted ideje szenvedek vele, de efyszerűen semmi nem marad a fejemben, már nem tudok mit, már csak arra tudtam gondolni, hogy csak azokat írom ki amik könnyen megmaradnak, de már azokat sem tudom megjegyezni és még rengeteg dolgot kell megtanulnom.
2016. jún. 19. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván attól függ, mi az a 6 dolog, és hogyan mondod. Ha pl. Petőfi tájköltészete a tétel, akkor 0 pont az, hogy:

foci, felhők, arany, élet, sült krumpli, Angelina Jolie


De az is, hogy:

páros rím, Alföld, Tisza, puszta, Kiskunság, ütemhangsúlyos


Hiszen ez nem egy felelet.


Ha viszont releváns, lényeges dolgokat szősz bele a feleletbe, az jó.

2016. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez hülye kérdés, talán az a követelmény, hogy 50 dolgot kell mondani? Mert egyébként nem tudom, honnan jött ki neked az, hogy mondasz 6 "dolgot" = 6 pont.
2016. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de az írásbelivel közös eredménynek együtt legalább 25% nak meg kell lennie
2016. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!