Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem tudtam elmenni érettség...

Ha nem tudtam elmenni érettségi eredményhirdetésre, így nem tudtam átvenni az érettségi tanúsítványt, akkor később hol tudom átvenni?

Figyelt kérdés
Kormányhivatalon keresztül jelentkeztem egy tárgyból ismétlő érettségire, de nem tudtam elmenni az eredményhirdetésre. Hol kell érdeklődnöm? Az iskolánál vagy a kormányhivatalnál?
2016. jún. 28. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Kipostázzák úgy tudom.
2016. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 napja volt az eredményhirdetés. Már ideért volna, ha valóban postáznák.
2016. jún. 28. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Rajta van a vizsgatájékoztató papíron: Az át nem vett dokumentumok 2016 júni. 21-én átvehetők a kormányhivatal oktatási osztályán, a fenti időpont után postázásra kerülnek.

A papírod másik oldalán vannak elérhetőségek.

2016. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én papíromon nincs ilyesmi.
2016. jún. 28. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire megoldhatatlan? Felhívod az iskolát, írsz az igazgatónak, tanárodnak... Ne már.
2016. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!