Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A BME-n focit vennék fel...

A BME-n focit vennék fel tesinek és mennyire kell aktívnak lenni, meg mennyire komolya dolog?

Figyelt kérdés
A lényeg h azért veszem fel mert ingyen van és a többi meg nem tetszik de focizni nem tudok és nem tudom menyire kell oda tudás meg ügyesség vagy link az egész!? :")

2016. jún. 28. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Focit sajnos nem tudom..

Én hasonló okok miatt az asztaliteniszt vettem fel, szinte semmit nem kellett csinálni, csak jelen lenni..

minimal effortal meglett...

2016. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne a focit vedd fel. Az kint van télen is szabadban. Vegyél fel kosarat vagy röpit, ezek is ingyenesek és fedett helyen van és semmit nem kell csinálnod szinte csak jelen lenned. A focinál is semmit nem kell csinálnod csak jelen lenned.
2016. jún. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!