Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Feltöltöttem június 24-én az...

Feltöltöttem június 24-én az érettégi bizonyítványom és még mindig feldolgozás alatt van. Töltsem fel újra vagy várjak és fel fogják dolgozni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert már kezd zavarni, hogy nem dolgozzák fel, hiszen kb 2 hete már feltöltöttem és már két e-mailt is kaptam, hogy töltsem fel a bizonyítványom. Tudom, hogy az alján ott van, hogy tekintsem tárgytalannak, ha már megtettem, de akkor is kezd már zavarni, hogy nem történik semmi.
2016. júl. 7. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer fel van töltve, akkor nem kell még egyszer. Attól nem fogják hamarabb átnézni. Sok dokumentumot kell feldolgozniuk.
2016. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, egy tanusítványt töltöttem fel még június huszadika környékén, és még mindig feldolgozás alatt van. Kezdek parázni, de csak elfogadják már lassan... :(
2016. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 teljesen átérzem. Jó lenne,ha két hét alatt azért kezdenének vele vmit.
2016. júl. 8. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!