Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » High school. Jellemzően (! )...

High school. Jellemzően (! ) hány évesek az ide járó gyerekek, és mi az a minmális végzettség, ami az ide való beiratkozásra feljogosít?

Figyelt kérdés
j e l l e m z ő e n !
2016. júl. 9. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehogy egy országot írj.
2016. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az ember a kisujjából szopja ki mire gondol.. tudod ;)
2016. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, melyik országról beszélünk.

Az USA-ban pl. a High az középiskola, érettségiig. Van "junior" és "senior" tagozata - hogy pontosan hány év, nem tudom, talán 4 vagy 6 (úgy emlékszem, egyszer mintha arról olvastam volna, hogy a junior és a senior rész is 3-3 évből áll, de nem vagyok benne biztos).

De amikor régen angolt tanultam, akkor High education alatt a felsőoktatást értettük (pl. amikor a magyar rendszerről kellett beszélni.)

És még nyilván 1001 országban 2000 féle rendszer van:S

2016. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!