Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME - Nemzetközi gazdálkodás...

BME - Nemzetközi gazdálkodás vagy BCE - Kereskedelem és marketing?

Figyelt kérdés
Ti melyiket ajánlanátok?

2016. júl. 9. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

BCE - nemzetközi gazdálkodás :)

Amúgy a NG-t jobban ajánlom, mint a marketinget, egyetemtől függetlenül.

2016. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdezed, mert az NG-hez nincs elég pontod az államisra, de a KM-hez meg van? Mert különben BCE-NG.
2016. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első helyre nekem a BCE - nemzetközi gazdálkodás van beírva, de másodiknak nem tudom, hogy melyiket írjam. A Corvinushoz ragaszkodjak inkább és akkor kereskedelem és marketing vagy a nemzetközi gazdálkodáshoz ragaszkodjak és írjam be másodiknak a BME-t.
2016. júl. 10. 13:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként 462 pontom van, tehát ha nem emelik a ponthatárt, akkor meg van a pontom akár a BCE - nemzetközi gazdálkodáshoz is.
2016. júl. 10. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként szinte tök ugyanaz az első néhány év a G-karon. A lényeg általában a mester.
2016. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Még gondolkozhatsz rajta 2 napot. 462 pont az határeset. Szerintem lehet kevés lesz a Corvinusz NG-jére, uganis jóval többen jelentkeztek idén első helyen a szakra, mint tavaly, majdnem annyian jelentkeztek első helyen, mint 2 éve, amikor 463 volt a ponthatár. Tehát necces a 462. Lehet, hogy meg lesz. Csinálhatod azt is, hogy a másodikon a KM-et jelülüd meg és jövőre újra felvételizel BCE-NG-re, ha idén nem jönne össze és jövőre, ha összejön, akkor átmész arra a szakra és elismerteted az eddigi tantárgyaidat, de ugyanezt megcsinálhatod, ha most a BME NG-re jelentkezel másodiknak és jövőre újrafelvételizel a BCE-re hátha összejön. Szerintem az NG jobb, mint a KM. De inkább a BGE-t kellett volna jelölnöd a BME helyett.
2016. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első évben a G-kar szakjai kb. ugyanazt tanulják.
2016. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

BCE-NG mellett szavazok én is

háta elég lesz. a jelentkezők száma alapján épp 462 fog kijönni :) Én is idejelentkezem amúgy

a 2. 3. jelölés sorrendjét végül sikerült eldönteni?

2016. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!