Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik autósiskolát ajánljátok...

Melyik autósiskolát ajánljátok? Melyikkel milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Nyár végén el szeretném kezdeni megcsinálni a jogosítványom, viszont ötletem sincs melyik iskolát válasszam. Pesti vagyok és valahol a hatodik kerület környékén keresnék elsősorban lehetőséget, de igazából pesten belül szinte bárhova el tudnék menni.

2016. júl. 11. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a Csigavérbe jártam. Én nagyon elégedett voltam vele. Minden gördülékenyen ment (tanfolyamidőontok, vizsgaidőpontok, gyakorlati oktatás stb.).


Azt ajánlom, hogy menj el az elméleti oktatásra, és ha szimpatikus az elméleti oktató, akkor hozzá kérd magad gyakorlatra is. Így nagyobb az esélye, hogy megtaláljátok a közös hangot.

2016. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Akkor neked nagy szerencséd volt mert van aki a Csigánál vár már lassan egy éve oktatóra és semmi. Az én oktatóm is azt mondta, hogy a csigánál alíg van gyakorlati oktató és iszonyatos a létszám amivel meg kell bírkózni! Ő is ott tanított még két éve de eljött mert csak gyűltek a növendékek és nem tudtak értelmes időpontokat adni már
2016. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!