Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes nyáron elkezdeni az...

Érdemes nyáron elkezdeni az érettségire készülni vagy elég amint elkezdődik az év?

Figyelt kérdés

Kicsit túl vállaltam magam a nyáron. Jogsi, nyelvvizsga. Jövőre viszont èrettsègizem.

Szeretnèk egyetemen tovább tanulni. Már-már rèmálmaim vannak, hogy mind rossz lesz.



2016. júl. 13. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A jogsit valoban csusztathattad volna de a nyelvvizsgat jo hogy bevallaltad. Biztosan lesz meg eleg idod tanulni erettsegire, senkit nem ismerek aki nem telen allt volna neki a tanulasnak
2016. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tűnik úgy, hogy túlvállaltad volna magad, jól tetted.

Nyáron csak akkor kezdenék tanulni, ha valamiből nagyon gyenge lennék vagy ha számomra nagyon nehéz emelt vizsgát szeretnék tenni. (Pl. anno elkezdtem matekozni már a nyáron, ugyan nem voltam "gyenge" belőle (gyenge 5-ös), de nem is voltam született tehetség:S, és volt rá időm, nyáron egy csomó felvételi példát megcsináltam)

2016. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miből érettségizel?
2016. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Biosz, kemia emelt. + a többi kötelező. :/
2016. júl. 13. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet! Ez tőled függ, milyen szinten vagy. Gondolj arra, hogy van így 40 tétel ebből a kettőből! Próbálj meg végigcsinálni egy-két érettségi sort, ha sok ismeretlen van-e benne, stb. akkor mindenképpen érdemes, (de mondom ez elsősorban tőled függ!)
2016. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: ebben az esetben a kémia számításokat kezdeném el (NAGYON melegen ajánlom az Ötösöm lesz kémiából példatárat - nekem fél évig tartott napi 1,5-2 óra időráfordítással, amíg "átrágtam" magam rajta, de nagyon jó könyv)

A többivel ráérsz szeptemberben, hacsak valamiből nincs lemaradásod.

2016. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hu köszönöm szèpen a sok választ.

Viszont a nyáron nem tudom, hogy fog menni.

Júli 20. eü vizsga, júli 28. Kresz vizsga, utána menni kène vezetni ( bejáros vagyok) augusztus 26. nyelvvizsga:( ami már nagyon megkellene hogy legyen!

Anyáèk augusztusba elakarnak menni a balcsira. De èn nem tudom, h fogok elmenni a vezetes es a nemet mellett.

A matek az eletem, imádom! Már bánom, hogy nem emelt matekra mentem. Kèma elmèlettel nincs bajom ès a füzetben lèvő számításokkal sem, nagyon jó kèmia tanárom van, minden tipusbol csinalunk 1-et az oran, de biztos van olyan ami kimarad es a gyakorlas nem hanyagolhato el!

Biologia.. na azon gondolkozom mèg h lehet csak egy kozepet vallalok meg...sajnos nagyon ellett hanyagolva a biosz emelt fack. Ettol fuggetlenul nagyon szeretem a bioszt + beszeretnem irni a biomernokit vagy a biologust, ugyh a bioszt fontos lesz.

Magyar, tori...hát nem tudom, majd lesz ami lesz!

Egy nègyesem volt az even csak, az is kemiabol, mert a tanarom szornyen szigoru :/ Ugyhogy szorgalmas vagyok remelem a szorgalmam megfog latszani a jegyekben.

18/L

2016. júl. 14. 13:03
 8/8 A kérdező kommentje:
èrettsègi jegyeiben* :D bocsi gyorsan írtam, sok a hiba:s :D
2016. júl. 14. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!