Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkezdtem az AM kategóriát,...

Elkezdtem az AM kategóriát, de nem tudom mit hogyan kell?

Figyelt kérdés

Én interneten csinálom ezt az egész dolgot, csak egy kicsit bizonyzalan vagyok ebben a témában. Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha megcsináltam az internetes részt (E-Titan) akkor utána mit kell megtanulni ??? Vannak ezek a jogszabályok pl: rendőri karjelzések, táblák szabályai, közúti szabályok stb. Ezeket a-z-ig meg kell tanulni ?????? Ha igen mivel kezdjem a tanulást ????

Ha pl végeztem a netes résszel ??

Mert ha azzal kész vagyok akkor, át kell mennem Ceglédre és ott kell megcsinálnom az elméleti vizsgát... Csak nem tudom hogy oda mit kell tanulni ?? Milyen szabályokat ???


2016. júl. 14. 00:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt kell tudni amit az E-titanon tanulsz. Ha rendesen beülnél egy KRESZ tanfolyamra ott is ugyanazokat mondanák el mint az E-titanon.
2016. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!