Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bekerülhetek pszichológiára?

Bekerülhetek pszichológiára?

Figyelt kérdés
BA- ANAkat jelöltem meg, de ugye idén 15 ponttal emelték az államit(420->435),így a 439 pontommal szerintetek lehet esélyem ? Vag nagy valószínűséggel mindenhol 440-450 lesz a pont ?

2016. júl. 15. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hova jelentkeztél. Én szintén a pszichológiára a Debreceni Egyetemre, ahová a tavalyinál sokkal többen jelentkeztek (tavaly 140, idén 215 körül- és csak 60-70 főt vesznek fel), szóval oda valószínűleg nem lenne elég 439 pont. Szerintem nézd meg az idei statisztikákat, amit már tegnap kiadtak, és vesd össze a tavalyival. Abból szerintem lehet következtetni 😊 sok sikert!
2016. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal is kalkulálj, hogy idén elvileg könnyebbek voltak az érettségik!
2016. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol érhető el ez a statisztika? Mert én sehol nem találok ideit.
2016. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
idei statisztika még nincs, de nagyon várom már. Debrecenbe idén 80 fő volt a szak kapacitása, tavaly csak hatvan, ebben reménykedtem, de sajnos lecsúsztam, nekem 433 pontom lett. De kérdező, ezek szerint neked összejött, hova mész? :) Gratulálok :)
2016. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!