Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvin ma délelőtt kinn...

Felvin ma délelőtt kinn vilolt a pontszámok, aztán eltűnt, MIÉRT?

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 12:01
 1/6 A kérdező kommentje:
* kinn voltak a pontszámaim
2016. júl. 18. 12:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Nekem most is kint vannak, de remélem (!) hibásan, mert mindkét megjelölt szakomnál a főtárgy vizsga ugyanannyi sablonszerű pontot kapott, az oklevél minősítésére pedig semennyit, indok: Kötelező saját vizsga eredménye nincs rögzítve. Tehát összességében 0 pontot kaptam, az utóbbi hiánya miatt, mely hiány nem létezik, mivel már régesrég gondosan csatoltam minden dokumentumot... Szóval egyelőre viccnek tűnik az egész.. de akkor hirtelen megállt bennem az ütő..
2016. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

utolsó: szerintem várni kell még egy-két napot, hogy a dokumentumokat is feldogozzák

nálam is hasonló a helyzet, 0 pontom van, mert még a tanúsítvány (ami egy a szakon kötelező érettségis tárgy eredményét tartalmazza) még nincs feldolgozva

2016. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Kötelező saját vizsga eredménye nincs rögzítve" Ez azt jelenti, hogy az egyetem, ahova jelentkeztél (gondolom mesterképzésre) nem vitte fel, milyen pontot adott neked a felvételi vizsgára. Hiszen ezeket nem központilag adják meg egységes szabályok alapján az OH munkatársai, hanem kiadják az intézményeknek, hogy töltsék ki ők, hiszen az tudják ezt az információt.
2016. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat! Igen, még feldolgozás alatt van minden, mesterképzésről van szó, valóban. A felvételi vizsgán elért pontszámból és a diploma érdemjegyéből adódik össze a felvételi összpontszám, amely alapján rangsorolnak. Emiatt is gondolom még, hogy hibás vagy kitöltetlen a felvin a pontszámoknál megadott érték, mivel mindkét szakra maximális pontszámot adtak a főtárgy vizsgára (ez volt maga a szóbeli felvételi elbeszélgetés/vizsga), az oklevél minősítése rész pedig a feldolgozatlanság miatt 0 még. Bár azt nem bánnám, ha valamilyen hiba okán előbbi úgy is maradna..:D
2016. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg olvassa még ezt valaki... Az lehetséges, hogy amíg nem írják be rendesen a pontokat, addig főtárgy vizsgára maximum pontszámok vannak megadva mesterképzésen ugyanazon kar 2 szakán?
2016. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!