Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Targoncavezető okj tanfolyamná...

Targoncavezető okj tanfolyamnál az OKJ vizsga hogyan zajlik? Szoktak buktatni vagy nem gyakori? Elég nehéz a tananyag és kissé félek hogy bukás lesz belőle.

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenhol másként megy, de nálunk például nem vették komolyan. A kettest mindenki megkapta, még a legbutábból is kihúztak pár szót.
2016. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Targoncavezető tanfolyam volt az is vagy valami más? Ha targoncás akkor az okj után a hatósági vizsga az hogy nézett ki? ott is volt elmélet vagy ott már csak gyakorlat?
2016. júl. 18. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Az volt, aha, 3324-es. A hatósági közvetlenül a szóbeli után jött. Azt sem vették komolyan, pedig rengetegen bénáztak; velem az élen. :D A-ból B-be el kellett vinni 1 raklapot. Ennyi volt. Mindenkinek ez volt a feladat. Én egy kicsit ferdén vettem fel, de nem szóltak érte.
2016. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez is vezetőüléses. Illetve vannak akik külön vezetőállásos és kézire is vizsgáznak majd önköltségen. Munkaügyis képzés amúgy. Okj-n meg a hatóságin külön-külön vizsgabizottság volt? Remélem nekünk is lightos lesz a vizsga. Inkább az elmélettől félek kicsit mert van pár nehezebb tétel, igazából nem is értem minek kell tudni olyan dolgokat amik a tananyagban vannak.Sok a felesleges dolog amit nem is kell tudni egy targoncavezetőnek. El tudtál helyezkedni gyakorlat nélkül? Köszi a választ megy a zöld kéz ;)
2016. júl. 19. 20:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekünk is egy napon lesz az okj vizsga meg a hatósági is.
2016. júl. 19. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz volt a bizottság, de már annyira nem emlékszem, lehet, hogy az elméletisek is ott voltak a gyakorlaton.

Nem kell félni szerintem az elmélettől. A legtöbben kettest kaptak, mert SEMMIT sem tudtak, de aki tudott mondani pár mondatot a tételéhez, annak kifejezetten örültek. Nekem ötös lett, pedig csak kétszer olvastam el a kidolgozott tételeket.

Szerintem ezek általában komolytalan vizsgák, de nyilván lehetnek kivételek.

2 hónapig keresgéltem vele munkát, de mindig csak nagyvárosokban találtam vele, költözni meg nemigen akartam. Végül találtam helyben sokkal jobb munkát. De a lényeg, hogy nagyvárosokban mindig lesz vele előbb-utóbb lehetőség. Full kezdőként is.

2016. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valaki tud adni rá választ hogy ha valakinek nem sikerült jól az okj az kezdheti előröl?
2019. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!