Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond felvételi...

Mi lehet a gond felvételi jelentkezéssel kapcsolatban? "Középfokú végzettségét nem igazolta megfelelően"

Figyelt kérdés

Mindenhol nulla pontot ír, pedig mindent feltöltöttem amit kellett és a dokumentumaimat is elvileg már "feldolgozták"


"Pontszámítás indoka: Középfokú végzettségét nem igazolta megfelelően"



2016. júl. 19. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
valami nem stimmel az érettségi bizonyítvány feltöltésével
2016. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

És mégis mi lehet az? Megnéztem már számtalanszor, fel van töltve, feldolgozva minden, ott a kép az érettségimről, az az egy oldal, ami maga a dokumentum.


Tényleg nem értem mi lehet a gond.


Nem lenne még ténylegesen feldolgozva, csak azt írják??

2016. júl. 19. 18:49
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
de hát két oldalt kell feltölteni. egyik az eredmények másik a hitelesítő adatok
2016. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ügyfélkapuval történt a hitelesítés, ha erre gondolsz
2016. júl. 19. 19:16
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
nem.. az érettségit adó iskola pecsétjére, dátumra és a vizsgaelnök aláírására ami az érettségi bizonyítvány másik oldalán volt és kell hogy elfogadják a jelentkezést
2016. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt hiszem elég egyértelmű, hogy "egy oldalként" a nyitott bizonyítványra gondoltam, tehát szerepelnek ezek a dolgok is..
2016. júl. 19. 19:23
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
nem,.nem volt elég egyértelmű, mivel az egy oldal az egy darab oldal, és a bizonyítvány kettő darab oldalból áll. de én feladom, ha flegmázni van eszed, akkor legyen arra is hogy hívd fel az illetékest hogy miért nem mehetsz egyetemre... ennyi.
2016. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Most komolyan szerinted a fél oldalt töltöttem volna fel?


Ha te ennyire hülyének nézel, akkor alapból nem értem, mi a baj a "flegmázással"

2016. júl. 19. 19:29
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk továbbra sem érted, hogy az nem fél oldal. Amit te egy oldalnak nevezel, az összesen két oldal.
2016. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, hogy mi a probléma, mert nem tudom követni, hogy mit töltöttél fel és mit nem.
2016. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!