Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben van rá reális...

Ilyen esetben van rá reális esély, hogy kapnék egyetemen szoctámot?

Figyelt kérdés

Az egy főre eső jövedelem alapján biztosan nem kapnék (kb. 65-70 ezer), de relatíve messze lakok az egyetemtől (185 km, 2 és fél óra vonattal). Vonaton az egész család ingyen utazik, arcképes igazolvánnyal, ha ez esetleg számít valamit. Tartósan beteg vagyok (pikkelysömör), illetve a szüleim is azok (anya szintén pikkelysömörös, apa cukorbeteg plusz magas vérnyomása van). Egy kiskorú testvérem van, aki még iskolába jár.

Még nem idén kezdem az egyetemet, hanem jövőre, csak tájékozódás céljából írtam ki a kérdést.



2016. júl. 20. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
meg kell pályázni,de szinte biztos megkapod
2016. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én 270km-re lakok, az egy főre jutó jövedelem 50500Ft, a testvérem le van százalékolva 95%-kal, mégsem kaptam... :/ 20/L
2016. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez egyetemtől is függ meg attól is hogy államin vagy fizetősön vagy-e
2016. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!