Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vélemények/tapasztalatok a...

Vélemények/tapasztalatok a nyíregyházi Luther kollégiumról?

Figyelt kérdés
Milyen programok vannak? Szigorúak a nevelők? Meddig lehet kint tartózkodni stb..

2016. júl. 20. 20:54
 1/2 anonim válasza:

Szia! A kolit nem lehet olyan egyszerűen leírni mint a többit. Most leszek másodéves és szerintem nagyon jó, bár mindig van egy-két ember aki nem így gondolja és általában lemorzsolódik. Sok program van, általában egy órásak, minden nap kivéve a pénteket.


A nevelők alapesetben szigorúak, a személyes hozzáállásuk viszont saját magadtól függ leginkább. Személy szerint inkább azt ajánlom, hogy mindenesetre próbálj meg jó viszonyban lenni velük, főleg a nevelőddel, és elnyerni a bizalmukat, amit nem szabad eljátszanod.

Ha ez mind sikerül, akkor jóval elnézőbbek veled, mert tudják, hogy nem csinálsz hülyeséget.


A kint tartózkodás ideje változó. Elsősként nem lesz sok időd a szilencium és a délutáni foglalkozások miatt, de ha jól tanulsz, akkor egy megadott átlag felett( 4,7 talán) félévtől szobán is tanulhatsz, ha engedik. Az esti kimenő mértéke folyamatosan változik ahogy egyre felsőbbéves leszel.


Ha még érdekelne valami, nyugodtan írj rám és segítek amiben csak tudok. :)

2016. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is írhatsz, ha gondolod. Én is elsős leszek, de voltak/vannak Lutheres ismerőseim, így tudok egy-két dolgot mesélni. :)
2016. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!