Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hányból buktatok érettségin?

Ti hányból buktatok érettségin?

Figyelt kérdés
Én kettőből... Tori matek) ti hogy álltok hozzá vajon ha az összes tételt megtanuljátok ugy meglehet a kettes? Vagy ti hogy képzelitek el ősszel a javítót illetve pozitívan álltok hozzá? Jah és hol írjátok meg a sulitokban? Kérlek részletesen írjátok le hogy mit éreztek mit csináltok..kíváncsi vagyok mindenkire ki hogyan gondolkodik ilyen helyzetben:)) én nem sokat tanultam a 4 év alatt így teljes mértékben megérdemlem de próbálok pozitívan hozzá állni! Szóval meséljetek ti is! Köszi mindenkinek!

2016. júl. 25. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyből sem. De ha megbuktam volna, pár nap után elkezdtem volna tanulni a javítóra.
2016. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor grat! Sztem az érdemli meg a legjobban aki sokat becsületesen tanult! Én nemsokat küzdöttem ennek itt is az eredménye de persze nem adhatom fel mivel ez egy fontos része az életünknek és nem mellesleg akárhányszor megprobalhatjuk ha nem sikerül persze fizetni kell minden egyes probalkozasert ha az első javító nem jart sikerrel
2016. júl. 25. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyből se, nem is volt tervben. Kellett volna?
2016. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyből sem. Szégyen érettségin megbukni.
2016. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én semmit nem tanultam törire négy év alatt végig 2-3as voltam,az érettségim viszont négyes lett. A matekkal ugyanígy voltam.

Nem jelent semmit hányas vagy négy évig,az számít mit tudsz. Ha nekiállsz beseggelni a tételeket törire egészbiztos hogy meglesz,matekból meg járj különtanárhoz,különben esélytelen ha csak nem konyítasz hozzá egy kicsit is.

2016. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sose értettem hogyan lehet közép töriből megbukni. Pofonegyszerű feladatok, az atlaszt használhatod, amiben kb. minden benne van. Tanulás nélkül hármasra meg lehet oldani. Egy hülye esszét csak meg tudsz írni 1000 segítséggel (források + atlasz)
2016. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Légszi ne kritizáljátok a többieket akik megbuktak! Mi is egy tábort foglalunk csak nekünk sokkal nehezebb mivel ilyenkor csalódott lesz az ember! Én inkább azon gondolkodom hogy hogyan is lehetne épp a kettest elérni nekem semmi tobb nem kell!
2016. júl. 25. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

szerintem megérdemelted a bukást, már nem azért, nem kritizálni akarlak, csak elmondom a véleményem

4 év alatt nem tanultál semmit, ami nagy hiba

ha nekem ilyen gyerekem lenne, leültettem volna egy székre és addig tanultam volna vele amíg meg nem tanulja a szükséges anyagot

még akkor is ha 18 éves lenne

mert ez a kötelessége és muszáj neki megtanulnia, ha akar valamit kezdeni az életben

egyébként meg matekból még oké hogy megbuktál mert az nem mindenkinek megy könnyen

de töri? 8 vagy 9 pontot kell a minimumból összeszedni szóbelin, komplett források vannak megadva, több oldal is

ha már csak a forrást kiírod más szóval is meg van a kettes

ülj le holnaptól szépen és kezdj el rá tanulni, mert amíg diák vagy a tanulás a KÖTELESSÉGED!

2016. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok diák már..dolgozom de teljes mértékben igazad van és megteszek mindent hogy vissza hozzam! Elvégre még nincs veszve minden! A matek az majd más történet lesz de a törit most biztos megtudom csinálni ugy érzem! "Tanulni kell Mindhalálig"
2016. júl. 26. 08:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, és sok sikert
2016. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!