Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem értem el a minimumponth...

Ha nem értem el a minimumponthatárt akkor hogy tudom meg, hogy mennyi pontom lett?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom, hogy mi az amit beleszámoltak és mit nem. Ezt az új 500 pontost nem is értem, mivel 200 érhető el max érettségivel ha úgy van ahogy régen. (5 éve érettségiztem.)
2016. júl. 26. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Felmész a felvi.hu-ra, és belépsz..
2016. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
0-át írtak, de annál azért biztosan több lett. :)
2016. júl. 26. 21:27
 3/13 A kérdező kommentje:
Gondolom mivel nem értem el a ponthatárt azért írtak 0-át... :)
2016. júl. 26. 21:28
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

felvi.hu


pontszámító kalkulátor

2016. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nah találtam picivel több adatot, de végeredményt nem, külön írják a tanulmányi pontokat és külön az érettségi pontokat és külön a többletpontokat, de összesített eredményt nem írnak sehol. Hogy kell újabban számolni?


Kétszerezni kell az érettségi pontokat + a pluszpontok és ennyi vagy összeadni a tanulmányi és érettségi és a többletpontokat?

2016. júl. 26. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
2016. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Istenem..., szerintetek nem tudom megnyitni a felvi.hu-t?... :D


Épkézláb magyarázatot kérnék, nem linkeket. A google-t tudom használni én is. :P

2016. júl. 26. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha belépsz a te felvidbe, ott megnézed a jelentkezések és ponthatárok menüpontot. Ott lesznek a szakjaid, hogy mennyi a ponthatáruk és hogy te mennyit értél el.

Amennyiben ez a szám nem reális azzal, amit te pontszámító kalkulátorban kiszámolsz (amit szintén a felvin tehetsz meg), akkor se tudsz már mit tenni. Ez itt már lezárult. Pótfelvételin esetleg jelentkezhetsz máshova még. Amennyiben nulla pontot ír ki, akkor valamit nagyon elcseszeríntettél a jelentkezésnél, szóval ha újra jelentkezel, majd kérj segítséget valakitől. Ha jó a pontszámítás, akkor csak nem voltak elegendőek az eredményeid. Javaslom a fősulis képzést, ott 240 a minimum ponthatár.

2016. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ha az érettségi pontokat lehet még duplázni akkor a többletpontokkal együtt lett 268 pontom, de nem tudom, hogy él-e még a duplázás.

Középiskolát rontottam el nagyon...


Persze, tudom, hogy már mindegy, azért érdekel, hogy tudjak mivel számolni jövőre.

2016. júl. 26. 21:50
 10/13 A kérdező kommentje:
Pótfelvételinél is el kell érni a minimumponthatárt, nem?
2016. júl. 26. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!