Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor derül ki, hogy felvettek...

Mikor derül ki, hogy felvettek-e az egyetemre?

Figyelt kérdés

Jött egy sms, hogy elértem a bejelölt szakomra a ponthatárt. Rengeteg ismerősöm ezzel az üzenettel azt hiszi fel is vették. Segítséget szeretnék kérni,hogyan is kell értelmezni, illetve mikor lesz eredmény!?


Válaszokat köszönöm!



2016. júl. 26. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A rengeteg ismerősöd jól hiszi, térj meg te is, és hidd el, hogy felvettek.
2016. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felvettek! Grat!:)
2016. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
jol hiszik az ismeroseid.
2016. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"elértem a bejelölt szakomra a ponthatárt."


Szerintem elég egyértelmű.....

2016. júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, ez az egyik dolog, ami minden évben visszatér, hogy a felvételizők azt se tudják, hogy kerülnek be, pedig világosan le van írva, csak értelmezni kéne.


Hallgass a többiekre, ők jól tudják.

2016. júl. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni, de ha ennyit nem fogsz fel, minek az egyetem?...
2016. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De hallottam olyat, hogy tavaly előtt sms-ben küldtek egy olyat, hogy "xy szakra felvételt nyert". Illetve a felvi.hu olyat ir hogy a besorolást augusztus 5-től lehet megnézni, nem ez az felvétel hirdetés?
2016. júl. 27. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd már el hogy felvettek. A felvin zölddel van jelölve a megjelölt szakod? Ha igen akkor ott is látod.

Néhány hét múlva kapsz az egyetemtől egy levelet amiben elküldik a tudnivalókat, fontosabb papírokat.

2016. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!