Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikeresen felvételiztem a...

Sikeresen felvételiztem a SE-ETK-ra es erdekelne, hogy a Neptun kodot mikor kapom meg?

Figyelt kérdés
Kollégiumba akarok jelentkezni, de ahhoz elsőnek a Neptunon kell jelentkezni. Vagy rosszul értettem es elküldthetem a kinyomtatott jelentkezési lapot előre és majd elég akkor jelentkezni a Neptunon mikor megkaptam a kódot?
2016. júl. 27. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A leveledben benne lesz.
2016. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nehéz még érettségivel is felfogni, hogy az egyetem időben tájékoztat majd levélben mindenről. Pedig így van.
2016. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon értelmes hozzászólásokat, de erre nem vagyok kíváncsi. Arról van szó, hogy mesélte az egyik ismerősöm, hogy neki 3 hét utan jött meg a levél, és mivel augusztus 8-9-ig lehet jelentkezni kolira nem akarok lecsúszni róla. De azért tényleg nagyon szépen köszönöm a velős hozzászólásokat. Úgy látszik az ész a diplomához se társul ;)
2016. júl. 27. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jövő hét közepéig-végéig nem jön meg az értesítés sehogy (levél, de lehet e-mail is akár), akkor fel lehet hívni a Tanulmányi Osztályt, ahol válaszolnak, hogy mi a teendő ilyenkor.
2016. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tessék, akkor itt egy remélem számodra is hasznos válasz (objektív változat): ha augusztus 8 A határidő, akkor vársz augusztus 4-ig és ha akkorra sem jön meg, akkor felhívod a tanulmányi osztályt. Bár gondolom ezt magadtól is ki tudtad sakkozni.

(Nem objektív válasz): egy héten belül tuti megjön.


Mégis milyen válaszra számítasz?


Nyilván úgy tervez az egyetem hogy időben megkapj mindent. Nyilván becsúszhatnak előre nem látható gikszerek, ami miatt mégis késik a levél, akkor meg felhívod őket hogy mégis mi a helyzet.

De lehet nem nekem van igazam és igazából a SOTEn direkt két hétig tárolják a leveleket nehogy bárki is koliba menjen.

2016. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!