Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki megy SZTE összegyetemi...

Valaki megy SZTE összegyetemi vagy TTIK-s gólyatáborba? Megéri elmenni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 08:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Én 2 éve mind a 2-őt kihagytam, mégis sok barátot szereztem az első héten, sőt, a legtöbb embert akit ismerek, ők is kihagyták, szóval ha attól tartasz, hogy hátrány fog érni, akkor megnyugtatlak, nem.


Amúgy szabad megkérdezni, milyen okból gondolkodsz azon, hogy kihagyod? Sokan tartanak attól, hogy szívatós feladatok vannak meg megalázzák a gólyákat, de Szegeden ez nem így van, meg nekem egy ismerősöm azért nem akart menni, mert lány olyan szakon, ami eléggé fiús és ne nyomuljanak rá :D

2016. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát, az igazság az, hogy nem vagyok az az ivós/bulizós-típus, és gondolom ezt ott nem csípnék. :/ De egyébként meg tényleg attól is félek, hogy mire szeptemberben odamegyek már kialakulnak a "klikkek", és totál egyedül maradok. Viszont az kicsit megnyugtató, amit írtál, hogy anélkül is lehetséges még ismerősöket szerezni, hogy az ember elmenne a gólyatáborba. :)
2016. júl. 28. 08:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
És milyen szak, ha nem titok?
2016. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
81%

Én megyek az összegyetemire biztosan, már csak a buli kedvéért :)

Mivel a TTIK-s gólyatábor dátumát nem tudom, így az még nem biztos

Am földrajzra megyek :D

2016. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Én régen voltam elsőéves, akkor még máshogy ment a gólyatábor. Megéri elmenni, ha szeretsz bulizni, mert kb. arról szól teljesen. Lehet elmondanak egy-egy hasznos infót (nekünk elvétve mondtak néhányat), de azokat máshonnan is megtudod, ha utánajársz.

Egyébként szerintem nem néznének ki téged, ha nem iszol bulizol (én is ettől féltem annak idején, mert szerettem ezeket a dolgokat, de csak mértékkel) hanem te nem éreznéd jól magad, mert téged nem szórakoztat az, ami a többieket.

2016. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Programtervező informatikus.


A TTIK-s augusztus 12-től 16-ig lesz.


Egyébként én is attól félek, hogy rosszul érezném magam ott. Talán a koromhoz képest túlságosan komoly vagyok, de megpróbálnék ezen változtatni. :)

2016. júl. 28. 10:52
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mentem el anno, első hetekben ugyan úgy meg tudtam ismerkedni a csoporttársakkal. Mellesleg úgy is órafelvétel után tudod meg, hogy kivel lesz együtt órád, emiatt viszont hiába bratyizol ott emberekkel , ha lehet a heted felét egy teljesen más csoporttal töltöd.

A gólyatáborban meg úgy is ilyen versenyek / ivás / hasonló programok lesznek. Opcionális, ha van azokra a napokra jobb programod akkor csináld azt, nem maradsz ki semmiről.

2016. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Proginfó, az fain. Infósok közül sokan hagyják ki a gólyatábort, mert "nincs nő" :D Amúgy ha kérdésed van, akkor írj nyugodtan
2016. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! :)


Én történetesen lány vagyok, szóval rólam meg azt lehetne elmondani, hogy azért nem megyek, mert csak fiúk lesznek. xD De amúgy ez nem így van, egyszerűen nem az én világom lenne, szerintem. Aztán meg ki tudja, lehet később megbánom.

2016. júl. 28. 12:50
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így voltam 3 éve, mint te. Egyáltalán nem voltam (és vagyok azóta sem) bulizós, piálás kizárva, és túl komolynak is éreztem magam ehhez. Ennek ellenére elmentem gólyatáborba és életem legfantasztikusabb, legmaradandóbb élménye azóta is :) Hidd el, megéri, én sem ittam alkoholt egyáltalán, és nem néztek ki miatta, mert többen voltunk így, megcsináltam az olyan feladatokat amihez nem kellett inni és kész :D És úgyis megtalálod azokat az embereket már itt, akikkel hasonló a gondolkodásod, én akikkel jóban voltam gólyatáborban, azokkal később is nagyon jól elvoltam az egyetemen :) Szóval ne hagyd ki szerintem, ne félj, egy próbát megér mindenképpen, mert nagyon különleges élmény lesz.
2016. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!