Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizikai alkalmassági vizsgára...

Fizikai alkalmassági vizsgára hogyan készüljek?

Figyelt kérdés

Helló!


24 éves lány vagyok, és fizikai alkalmassági vizsgára szeretnék készülni. Hogy pontosan az mikor lesz, azt még nem tudom, ősszel kezdődik a toborzás, szóval valószínűleg szeptemberre tehető.


A helyzet az, hogy fogalmam sincs, hogyan is kezdjem el a felkészülést, hogyan hozzam formába magam. Sajnos kicsit eltunyultam, még a fekvő is kihívást jelent, de most szándékomban áll megmakacsolni magam és készülni, hogy sikerüljön ez.


Egy börtönbe mennék dolgozni, elsősorban irodai munka érdekelne, viszont oda is kötelez a fizikai (bár azt nem mondták, mennyi pont, jól tudom a foglároknak kell 80)


Szóval lenne egy hónapom készülni. Valaki, aki érti a témát, tudna nekem ötletet, tippet, segítséget adni, hogyan érdemes elkezdeni az edzést, gyakorolni, jobbnak és jobbnak lenni? Nagyon sokat segítene vele.



2016. júl. 28. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden reggel járj futni, esténként pedig konditerembe.
2016. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja és aki kérdezi miért akarok ilyen helyen dolgozni:

Apám és nagyapám rendőrtisztek voltak, kiskoromban is érdekelt ilyesfajta szakma, csak más felé vetett el a sors. Fősulit végeztem, de nem igazán találom a helyemet. Most adódott egy ilyen lehetőség, csak sajnos a BTK-s életmód elszívta az erőmet és kicsit eltunyultam miatta (így van mit leadni is). Viszont tényleg szeretném megragadni a lehetőséget, tehát van kb. 1 hónapom változtatni a dolgokon.

2016. júl. 28. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Célirányosan készülj a gyakorlatokra. Fuss, felülésezz, fekvőzz, függj rúdon. 80 pont az semmi :)
2016. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!