Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szintemelés érettségin ingyenes?

Szintemelés érettségin ingyenes?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó középszintű érettségim van. Azonban jövőre szeretnék néhány tárgyból inkább emeltet tenni. Akkor arra fizetnem kell? Másik,plussz még egy nyelvem lenne amiből nincs érettségim,arra ha jelentkezek emeltre ingyenes?

Két tárgyból kellene csak szintemelés. Kb mennyi?


2016. júl. 28. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Tárgyanként 25 ezer körül. Fejből nem tudom pontosan, de ilyen nagyságrendű.
2016. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Majdnem jól emlékeztem:


[link]

2016. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 tárgyra ez borsos lesz.
2016. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De német nyelből egyáltalán nincs érettségim,arra miért kellene fizetni ha jelentkezek vizsgázni?
2016. júl. 28. 20:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszokat.
2016. júl. 28. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért kell fizetned, mert nincs már tanulói jogviszonyod.
2016. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lesz mivel addig szakmunkásba megyek. Meggondoltam magam azzal kapcsolatba hogy milyen szakra megyek egyetemen ,a másik meg nem indult. Köszi a válaszokat
2016. júl. 28. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer leérettségiztél, akkor utána minden továbbiért fizetni kell, a szintemelőért is és a kiegészítőért is.
2016. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első érettségi ingyenes, minden további fizetős, akárhová is jársz közben. Ez cirka 84 ezer forint, 3 emelt szintű érettségi.
2016. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!