Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A debreceni Egyetemen van...

A debreceni Egyetemen van arra lehetőség, hogy egy karon belül mondjuk BTK-n pedagógiáról pszichológiára át lehet menni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet semmelyik egyetemen nem csinálhatsz.
2016. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pedig van lehetőség átjelentkezésre, a kérdés csak az, hogy az adott egyetem biztosít-e erre lehetőséget és ha igen, van-e átfedés a két szak között. Engem is érdekelne debiben ez, mert pszichológiáról lecsúsztam és anglisztikára vettek fel, de kétlem, hogy onnan átmehetnék pszichóra, de jó lenne, ha lenne egy kiskapu
2016. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik szakról a másik szakra egyik egyetemen sem vesznek át, csak ha ugyanaz az alapja pl. anglisztika szakról osztatlan angoltanár szakra. A pedagógia és a pszichológia szak között nincs átfedés, egyetlen megoldás az újra felvételizés.
2016. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!