Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE Neptun bankszámlaszám...

ELTE Neptun bankszámlaszám megadása kötelező-e?

Figyelt kérdés
Most vettek fel ELTE-re és az érdekelne, hogy kötelező-e megadni a bankszámlaszámot a Neptunban a beiratkozáshoz? Tehát, ha nem írok be semmit bankszámlaszámnak, akkor nem lesz érvényes a beiratkozásom?

2016. júl. 31. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz, mivel bármi tartozásod lesz az egyetem felé, (vizsgadíj, kollégium, gólyatábor!) ott tudod csak elintézni. Plusz, mi van, ha jól tanulsz, és kapsz ösztöndíjat második félévben? Nem tudják hova utalni.. :)
2016. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2016. júl. 31. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:

bármi tartozásod lesz az egyetem felé, (vizsgadíj, kollégium, gólyatábor!) ott tudod csak elintézni


Ehhez miért is kell megadni? Még csaj saját bankszámla se kell hozzá, akár a szülőéről is utalhat a gyűjtőszámlára.

2016. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez igaz, bocsánat, erre nem gondoltam. Viszont, szociális támogatás, ösztöndíj stb miatt érdemes megadni.
2016. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!