Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemeken mennyire...

Az egyetemeken mennyire gyakori az olyan diák, aki csak egy sima előadásra is ingben, és zakóban megy? Nem öltönyben, csak egy egyszínű ing, és egy sima sportzakó, fekete farmerral, elegáns cipővel.

Figyelt kérdés

Gimiben is így öltözködtem,és jól is áll,de sokszor megszóltak,hogy minek öltözök ki, (mivan randid lesz? stb)de még a tanárok is. Persze megszokták,de mégis érdekelne,hogy mennyire bevett dolog.


19F


2016. júl. 31. 15:55
 1/7 A kérdező kommentje:
BP-i egyetem.
2016. júl. 31. 15:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretnem teljesen jó. Nálunk volt aki mindig ingben, zakóban volt, neki ez a stílusa. Az egyetemen már szerintem ritkább az, hogy megszólják a másikat, hiszen annyiféle stílusú ember jár oda.
2016. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem gyakori, de nekem pl. nagyon tetszik ez a stílus. Bár biztos szaktól is függ a dolog, gondolom jogra többen járnak ingben, mint BTK-s szakokra.
2016. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen azért az se mindegy, hova fogsz járni? :)
2016. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetemtől és kartól is függ. No meg embertől is. Olyanok mindig lesznek, akik leszólnak az öltözködésed miatt, engem castingra küldtek el folyton, vagy egy csoporttársam állandóan azzal szekált, hogy összeillő ruhákat és színeket veszek fel. Aztán egy idő után meguntam, visszaszóltam, azóta békén hagynak. Pedig sohasem öltöztem fel kihívóan/extrém csinosan, csak egyszerűen a stílusomnak megfelelően - jóval többen voltak azok, akik nálam jóval komolyabb ruhakölteményekben jártak be sima előadásra.

Ha te így érzed jól magad, nyugodtan hordj hasonló ruhákat, eleve sokkal előnyösebben áll a férfiaknak. A többiek véleményével nem kell foglalkozni.

22N

2016. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
PPKE-BTK :D A gólya-csoportban elég sok elvont kinézetű arc van,ha őket nem szólják meg a tüskés bakancs miatt,de engem igen,akkor magamhoz nyúlok az biztos.:DDD
2016. júl. 31. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem mindig a punk és a rocker piszkált az öltözködésem miatt. :D Számukra nem volt összeegyeztethető, hogy attól mert szeretek valamilyen zenét, még felöltözni is szeretek.

BTK-n nem lesz annyira rossz a helyzet, legalább is nálunk ők még a kiöltözősebbek a mérnökökhöz, informatikusokhoz képest.

Ötös voltam.

2016. aug. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!