Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy is zajlik az emelt...

Hogy is zajlik az emelt szintű érettségi, októberben?

Figyelt kérdés

A javító tanár és a szóbeli vizsgáztató tanár lehet ugyanaz?

Ha nem, a szóbelin vizsgáztatók, megkapják az írásbelim eredményét?

Hol találom meg a pontos időpontjait az őszi érettséginek?

Vizsgázhatok Budapesten akkor is, ha Dunakeszin lakom?


Köszönöm elöre is a válaszokat.


2016. aug. 2. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A két tanár lehet ugyan az, de ő nem fogja tudni, hogy ki vagy mikor szóbelizel, mert írásbelin nem a nevedet, hanem egy kódot kell a lapra írni, pont azért, hogy az írásbelin elért eredményed, ne befolyásolja a szóbelit. Ebből adódóan, ha nem a javítótanár szóbeliztet, nem fogja tudni az eredményedet.

A felvi.hu-n minden infót megtalálsz.

Azt, hogy hol kell vizsgáznod központilag határozzák meg, attól függ hova raknak, hogy hol adod le a jelentkezésedet.

2016. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, megtaláltam :)

Az időpontok még mikor legutóbb néztem, nem voltak fenn az oktatas.hu-n, azt butaság volt megkérdeznem.

A név helyetti számsort nem tudtam, így megnyugodtam, hogy a tanároknak "csak egy szám" leszek.

2016. aug. 2. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!