Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE TTK Geo-Bio gólyatáborról...

ELTE TTK Geo-Bio gólyatáborról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Idén vettek fel és nem tudom eldönteni elmenjek-e a gólyatáborba.

2016. aug. 3. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam gólya és én nagyon élveztem, szóval idén is megyek segítőnek :)


Be fognak sorolni egy csapatba, ahol szaktársak mellett lesznek mentorok és csopvezek. Az utazás és az első napok az ismerkedésé vetélkedőkkel, utána kirándulások vannak a környéken (tavaly például volt Kassa és Aggtelek is) esténként meg természetesen bulik. A feladatok nem durvák, szerintem mindenki hallott a 2 évvel ezelőtti botrányokról, emiatt kicsit szigorítottak és nincsenek olyan feladatok, amiktől félni kellene. Személy szerint ezt egy kicsit bánom, mert így kicsit visszavett a tipikus gólyatábori hangulatból, amit másik egyetemen már megtapasztaltam, de összességében nem ez a lényeg, hanem a társaság :) Az egyik napon lesznek tájékoztatók is, ahol a mentorok beszélnek majd a szakról és az egyetemről, plusz oktatók is utaznak le, hogy találkozzanak veletek.


Az infrastruktúráról annyit, hogy szegényes :D A tábor áll a sátrakból, ahol alszotok, egy kisebb sátorból, ahol lesz majd előadás és lehet telefont tölteni, egy nagyobb bulisátorból, ahol van a büfé és a tábor szélén található wc-k (ezek közül lehet választani, hogy a szellős, de rosszul zárható pottyantós, vagy a zárható de irtó büdös toitoi a megfelelőbb :D). A tábor mellett van a híresneves Rákó, a maga kb 70 lakosával. Itt két létesítmény található: egy vendégház, ahol 500 forintért lehet meleg fürdőt venni (apropó, a táborban csak hideg vizes zuhany van, szóval vagy kibírod, vagy keveset fürdesz mint én, vagy jössz minden este a vendégházba), valamint egy kisbolt, ami dohánybolt is egyben, sok minden nem kapható, leszámítva némi rágcsát és piát, köztük a tábor nemzeti italát: a cimbora bort! :D


Összességében jó móka, ha nem rettensz meg a nomád körülményektől (ami, hogyha földes vagy, nem árt megszokni a terepgyakok miatt) és van rá lehetőséged, érdemes elmenni. Én például azóta is azokkal lógok egyetemen, akiket ott ismertem meg :)

2016. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De minden évben ugyanott van a g.tábor?
2016. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!