Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudja mi van akkor, ha...

Nem tudja mi van akkor, ha felvettek az ELTE-TÓK tanítói szakára és nem tudok elmenni a kötelező matek szintfelmérőre augusztus 22-én? Az egyetemen nincs senki, mert szabadságolás van, nem tudtam megkérdezni. (külföldön leszek)

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát, választani kell mi a fontosabb.
2016. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Sokat segítettél. Te oda jársz? Sajnos nem tudtam előre,hogy ez lesz,mert csak most derült ki és az utat már kifizettem.
2016. aug. 5. 08:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem oda, de volt nálunk is szintfelmérő, ott elmondták, hogy csak abban az esetben írhatod meg később, ha viszel igazolást hogy abban az időben kórházban voltál.
2016. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj TÓK-os HÖK-ösöknek, hogy ilyenkor mi az eljárás. Egészen biztos, nem te leszel az egyetlen, akinek ilyen problémája van. :)
2016. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is így gondolom,hogy nem én leszek egyedül. Írtam nekik,de sajnos választ nem kaptam. Küldtem a tanulmányi osztályra is egy e-mailt,de azt írták,hogy csak a szabadságolás után válaszolnak rá. ("22-én)
2016. aug. 5. 21:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan van facebook csoportotok, ahol hök tagok az adminok, ergo mindig vannak bent felsőbb évesek is. Legrosszabb esetben, oda írd ki, mi tévő legyél.
2016. aug. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Erre is gondoltam. Oda is felírtam. Privit is írtam 2 HÖK-ösnek. semmi válasz. Nem értem!!!
2016. aug. 8. 08:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár érdemben nem tudok segíteni, de érdekelne, hogy matek művterre mész, hogy tesztet kell írnod? Vagy mindenkinek kell?
2016. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kell.
2016. aug. 10. 21:15
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyéni különbségek figyelhetőek meg a Karra érkező hallgatók matematikai tudásában. Tapasztalataink alapján

hallgatóink egy része nem rendelkezik az alsó tagozatos matematika tanításához szükséges alapismeretekkel.

Ezért a tanterv tartalmaz az első félévre tervezve egy olyan tantárgyat („Matematikai praktikum”), melynek

keretében hiányosságaikat pótolni tudják.

A hallgatói differenciák felmérésére tanulmányaik megkezdése előtt szükséges a matematikai kompetenciáik

felmérése.

A kötelező matematika szintfelmérő időpontja: 2016. augusztus 22. hétfő 12:00 I. em. 100. és 119. terem


Ezt írták. Nem a a matekot választottam. A matek érettségim 5-ös lett,tehát nem lenne gondom vele,de csak 24-én tudok hazajönni. Ha ezt előbb írják,hogy 22-én van,akkor úgy intéztem volna a dolgaimat.

2016. aug. 10. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!