Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két szakon vagyok jelenleg,...

Két szakon vagyok jelenleg, mit csináljak az első szakommal, ha már nem szeretném folytatni?

Figyelt kérdés
2015 szeptemberében kezdtem egy szakot, majd a második félévemet passziváltattam, és februárban újrajelentkeztem az egyetemen és karon belül egy másik szakra, ahová fel is vettek. Az első szakomat már nem szeretném folytatni, de addig nem akartam kiiratkozni, amíg nem derült ki, hogy felvételt nyertem-e a másikra, tehát most két szakon vagyok a karon belül. Most mit kellene tennem az első szakommal? Szakleadás vagy kiiratkozás? És most el kell mennem a beiratkozásra augusztus végén?

2016. aug. 5. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a tanulmányi osztállyal beszéld meg - most nyilván szünet van, de augusztus 20 után már benn szoktak lenni.
2016. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Küldtem nekik e-mailt, és azt írták, hogy majd csak augusztus 22-én tudnak választ adni a kérdésemre a nyári szünet miatt. Ezért gondoltam, hogy hátha itt tud valaki segíteni.
2016. aug. 6. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!