Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett műkörmösként...

Egyetem mellett műkörmösként dolgozni. Lehetséges? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az egyetemi tanulmányaim elején vagyok.Szakmába illő diákmunkát nem kapok még. Sima gyári munkát vagy irodai/telefonos diákmunkát találtam évközben is, de 30-40 órákat kéne dolgozni egy héten minimum.(vidéki vagyok,szóval nincs sok választás)

Ennyit sajnos nem tudok vállalni,hogyha a fejem tetejére állok sem,az egyetem miatt(laborok,gyakorlatok stb).Ezeket a munkákat csak úgy tudnám elvállalni,hogyha csúsznék miattuk.De nem érné meg, mert semmilyen szakmai tapasztaltot nem ad.

Ezért arra gondoltam,hogy valamilyen "szabadabb",kevésbé kötött munkaidejű melót vállalnék.

Így jött képbe a műkörmözés. Évek óta magamnak csinálom a gél lakkot vagy műkörmöt. És szerintem elég jó vagyok benne, nem csak sima egyszínűt szoktam, hanem van rengeteg strasszom,csillámporom,sellőporom,matricám stb..meg ecsettel is szoktam mintákat csinálni.Nekem ez egyfajta hobbi.DE nincs még ilyen végzettségem, csak magamon szoktam csinálgatni.

Itt jött az ötlet,hogy elvégeznék egy műkörmös tanfolyamot és utána másokon is csinálnám.

Szerintetek ez kivitelezhető?És egyáltalán műkörmösként hol tudnék dolgozni? Szalonokba lenne esélyem, így hogy tanulok még mellette egyetemen?Szóval nem tudnék reggel nyolctól délután négyig bent ülni a szalonban.

Vagy valamilyen egyéni vállalkozást kéne?Az ilyesmi hogy működik?

Mert gondolom azért büntetnek,hogyha itthon csinálnám? Vagy hogy működik? Nagyon érdekelne, kérlek segítsetek ! Felpontozok mindenkit,aki tud segíteni a témában:) Köszönöm szépen.


2016. aug. 5. 15:46
 1/1 A kérdező kommentje:
egyébként 2. leszek és 5 éves az egyetem.
2016. aug. 5. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!