Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumba jelentkezés...

Kollégiumba jelentkezés távolság alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet kollégiumba jelentkezni úgy, hogy csak a pontszámomat nézzék és a távolságot az egyetemtől? Kötelező kitölteni a többi kérdést is?



2016. aug. 5. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ahogyan tudom a kollégiumi jelentkezés több fázisból áll. Talán még a távolságra adják a legkevesebb pontot. A tanulmányi eredményeid és a szociális helyzeted a meghatározó. Mindent figyelembe vesznek, és mindent egybevetve hozzák meg a döntést. A legtöbb egyetemen biztosan így működik a rendszer, azt nem tudom hogy te konkrétan melyik egyetemre gondolsz. Viszont szerintem eléggé egyértelmű hogy mindent ki kell töltened. Azonban ha kérdések merülnének fel benned továbbra is nyugodtan vedd fel a kapcsolatot az adott intézménnyel, ott majd elmondanak mindent világosan.
2016. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!