Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógymasszőr hétvégi, fizetős...

Gyógymasszőr hétvégi, fizetős képzésnél, szerintetek az OKJ vizsgát lehet halasztani?

Figyelt kérdés

Gyógy ás Sport masszőr képzésre járok.

Már minden modult megcsináltam. Csak az OKJ vizsga van hátra, Decemberben.

Ez fizetős képzés 195 ezer + a vizsga díj, ami 50-55 körül van.

Vizsga díjat még NEM fizettem be, a tandíjat már a képzés elején befizettem.


Lehet olyat, h az okj vizsgát nem is fizetem be.

Nem megyek vizsgázni Decemberben.

Elhalasztom a vizsgát és így csak ezt az utolsó okj vizsgát csinálom meg, jövőre valamikor, amikor majd hírdetnek???


Vizsga előtt mennénk ki külföldre, ezt csak kiegészítő képzésnek csinálom és lesz más melóm kint, nem ezzel dolgoznék.

Ezért most ez ráér nekem.


Kérdésem, hogy lehet-e ilyet?

Valaki csinálta már így, fizetős felnőttképzés esetében?


Majd megkérdezem a sulit is, de nyár van nehezebb az információk beszerzése. Ezért gondoltam felteszem itt is a kérdést.


Nagyon köszönöm a válaszokat.



#OKJ #képzés #masszőr #Masszázs Akadémia #sportmasszőr #okj vizsga gyógymasszőr #masszőrvizsga
2016. aug. 7. 11:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!