Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hunfalvysok! Milyen volt a...

Hunfalvysok! Milyen volt a gólyatábor az elmúlt években? Miket csináltatok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Reggel hêtkor tesi (izomláz ezerrel), első nap sportnap, vannak osztályversenyek. Az utolsó napra egy osztályprodukciót kell csinálni. Nekünk kellett két verset meg egy osztályzászlót is készíteni. Ilyesmi :)
2016. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Nem akarlak elrettenteni, de nekem tavaly k. szar volt. Az osztályversenyeken erőltett feladatok voltak (pl: ruhákból kellett kötelet csinálni => vetkőzés, a többség melltartó nélkül volt) Az osztály versenyek előtt egy "hunfalvys" esküt kellett elmondani féllábon a füledet fogva és a másikba kapaszkodva, ha meg elrontottad akkor mind a 200an kezdtük újra. Minden reggel reggeli torna, a kaja nincs felkészülve a vegákra hiába szóltunk előre (konyhás néni "kedvessége" mérhetetlen). Mivel egész végig szar idò volt ezért a balatonba fürödni nem lehetett, az ifisek meg kb szartak ránk tehát unatkoztunk. Készülj fel hogy egyik este lesz egy "titkos" szépség verseny, de csak az mehet aki kap csillagot a kezére.... Az utosó napra pedig egy produkcióval kell készülnie az osztálynak.

Én szeretek a Hunfalvyba járni, de a gólyatábor ritka szar volt.

Szóval ha még van kérdésed vagy szeretnél dumálni akkor írj bátran!

2016. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

#2: Azért annyira nem volt rossz. Bár gondolom nagyban számít, hogy milyen osztályba és milyen ifisekhez kerülsz. Én csak a reggeli tornát utáltam, de azt ki nem...

Nem az tmondom, hogy szerettem, mert az osztálykirándulásokat is utálni szoktam, de azért rossz sem volt. :D Csak az az 5 nap kicsit sok volt és túl tartalmas (nekem).

2016. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden évben ugyanott van (Balaotonnál)?
2016. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal igen, mert az az iskola külön táborhelye. :) Azért is ilyen olcsó (14 vagy 15 ezer szokott lenni az 5 nap)
2016. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tóth Tekla Zoé válasza:
100%
Tudom, hogy már későn írok, de szeretném ha a jövőbeli Hunfalvysok nem ilyednének meg ettől a tábortól. Én ma érkeztem vissza Balatonszemesről, életem egyik legjobb 4 napja volt (sajnos most egy nappal kevesebb volt, mint szokott lenni). Rengeteget nevettünk, az osztály szuper, az ifisekről nem is beszélve. Imádnak minket, és kiemelném NEM SZIVATNAK! En olvastam egy véleményt ezalatt a kérdés alatt és az illető úgy megijesztett, hogy szivatós meg erőltetettek a programok...nem is akartam menni. De ez egy hatalmas TÉVEDÉS. Valóban van izomláz, de ezt is csak értünk csinálják. Különben meg reggel háromnegyed 8-kor van tesi, és fél 8-kor kell kelni. Szóval a Hunfalvys gólyatábor a legjobb! Senki se féljen tőle, szuper élmény! (Én haza se akartam jönni...) CSAK A HUNFALVY!!!!!! ❤
2016. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tóth Tekla Zoé válasza:
Komolyan az ijednének szót ly-nal írtam?! Jézusom... Este van már 😅
2016. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#7-dik, tudsz nekem mesélni a suliról?:) Mármint hogy van a Hunfalvyban pl sulirádió vagy suliújság?

Már sokat kerestem a suliról, mert oda jelentkeztem, és nmagy valószínüséggel fel is vesznek, csak egy kicsit bizonytlalan vagyok, mert valaki azt írja, hogy nagyon szar a suli, meg hogy elég sznobok vagy ilyesmi, de valaki meg csak dicsérni tudja.

Szóval ha tudsz, akkor írsz erről, mert egy őszinte véleményre vagyok kiváncsi.:)

Előre is köszi!

2017. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!