Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi beiratkozásra kivel...

Egyetemi beiratkozásra kivel szokás menni? Vagy inkább egyedül?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Egyetemre felnőtt emberek járnak. Tehát az menjen, aki felvételt nyert és van ott keresnivalója. Anyuci süssön otthon pitét!
2016. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk például külön írták, hogy kizárólag egyedül menjünk, szülőt ne vigyünk magunkkal.
2016. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akivel akarsz.


Én apámmal mentem anno. Kocsival levitt így megspórolta nekem a hajnali kelést és a több mint 3 órányi buszozást.


A terembe nem ült be velem, elintéztem a dolgomat magam addig ő kint megvárt.

Nem én voltam az egyetlen aki szülőkkel érkezett, kint össze is bratyiztak az unatkozó ősök.


De volt olyan is akit a párja hozott.


Ha a szülővárosom egyetemére mentem volna akkor nem jött volna velem.


Felnőtt vagy a kezedet nem kell fogni, de sokan érkeznek az ország és a környező országok különféle szegleteiből, nincs semmi abban ha apu kirak az egyetem előtt.

2016. aug. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!