Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzeti Közszolgálati Egyeteme...

Nemzeti Közszolgálati Egyetemen milyen sportlehetőségek vannak, illetve lesznek? (HHK)

Figyelt kérdés
A honlapon láttam az egyes sport felhívásokat, plakátokat, de ezeken kívűl milyen sportok vannak még, illetve aki az egyetemre jár tudna beszélni egy kicsit róluk? Menyi ideje van sportolni stb. Köszönöm!

2016. aug. 10. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha HHK-n tanulsz sok szabadidőre ne számíts, de napi egy óra sportot simán beletudsz suriteni. Mindenféle sport van birkozas,cselgancs,foci,atletika stb.

Van egy nagyon jó futopalya az egyetem területén, valamint egy akadalypalya is, amin megint sokat fejlodhetsz. Valami konkrét sportág van ami erdekel?

2016. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit értesz ez alatt hogy ne sok szabadidőre számítsak? Kosárlabda érdekelne, esetleg valami harcművészet, vagy vízilabda.
2016. aug. 10. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy suli után, meg szereznek nektek elfoglaltsagot, valamint van kimenő, takarodo is este, szóval jól be kell suriteni a napot. Lehet, hogy lesz olyan napod mikor már semmi kedved elmenni sportolni, plusz elofordul a terepgyakorlat,akat egy hétig is kinn lehetsz. Kosárlabda nem tudom van-e, annak majd utána tudsz járni, kuzdosport viszont van boven.
2016. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te esetleg a HHK valamelyik szakjára jársz/jártál? :) Lehetne pár kérdésem?
2016. aug. 10. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
HHK-sok már a gólyatáborban is nyomták a köröket meg a fekvőket reggel. Na akkor ennek fényében gondolkozz milyen ott egy nap :)
2016. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!