Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alaptámogatás SZTE-n újrajelen...

Alaptámogatás SZTE-n újrajelentkezés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van már egy befejezett szakom, és sikeresen újrajelentkeztem egy másik képzésre.

Annó megigényeltem az alaptámogatást, ami egy egyszeri "első alkalommal" adható támogatás, de nem tudom újrajelentkezés esetén megigényelhetem-e ismét?



2016. aug. 10. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy tudom nem, mert az alaptámogatás csak akkor igényelhető, ha először létesítesz hallgatói jogviszonyt.
2016. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
17%
Egy újabb naplopó, aki nem akar dolgozni, csak egyetemen "tanulni" és még fizessék is :) Hiába van diploma, ha gyakorlati tapasztalat nincsen, ráadásul a diploma arra sem jó, hogy kitöröljük vele, mert kemény :) Ráadásul ha befejezi a szakot, akkor jelentkezik másikra, mert vagy nem tudja már jó dolgában, hogy mit akar vagy megint csak lusta elmenni dolgozni :) A négyes metró is hamarabb épült volna meg, ha szépen ment volna és segít nekik, ezzel is hasznossá téve magát :)
2016. szept. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!