Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumban, hogy megy a...

Kollégiumban, hogy megy a borotválkozás/fürdés?

Figyelt kérdés
Addig oké, hogy közös fürdő van, de ott átlehet öltözni meg minden mint egy rendes öltözőben vagy csak a zuhanyzók vannak ott? Valamint borotválkozni is ki kell járni reggelente vagy ezt hogyan oldjátok meg?
2016. aug. 11. 16:28
 1/3 anonim válasza:
100%
Én Szoboszlón voltam kollégista, ott közös fürdő volt(ugye). Kisgatyára vetkőztünk, a tiszta váltót pedig kézben vittük a zuhanyzóba, majd vissza, és a szobában öltöztünk fel. Borotválkozni pedig a szobában elhelyezett csapnál szoktunk.
2016. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Levetkőztem, magam köré csavartam a törölközőt, lefürödtem, majd vissza a szobába és felöltöztem.


Én a wc-knél lévő csapnál borotválkoztam, könnyebb volt eltakarítani.


(Egyetemi kollégium)

2016. aug. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Debrecenben 1 koli kivételével van minden szobának saját fürdője (vagy még konyha is)

Azt nem írtad, hogy középiskolai vagy egyetemiről van-e szó. Sztem a szobában öltözés egyszerűbb, borotválkozás meg zuhanyzóban (ha van tükör akkor víz alatt, ha nincs akkor a csapnál)

2016. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!