Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetne így pénzt keresnem?

Lehetne így pénzt keresnem?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok,(az osztálytársaimhoz képest) nagyon jók az eredményeim. Szeretnék egy kis pénzt keresni,és arra gondoltam hogy feladhatnék egy hírdetést az újságban,hogy alsós gyerekek korrepetálását vállalnám. Ez így lehetséges? Mi a véleményetek? Előre is köszi! 14/l

#korrepetálás #alsós tanfolyam
2016. aug. 11. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Diákmunkát csinálhatsz, de a korrepetálás nem számíthat annak, tehát ez nem lehetséges. Amúgy is, alsóban azért nem kell annyira nagyon korrepetálni, nem igen jelentkezne senki se. Plusz jóval több munka van egy rendes korrepetálásban, mint azt hiszed. Minimum olyan jól kell tudnod az anyagot, mint a tanár, tanítási technikákat sem árt ismerni. Elvégre mégis csak az a lényege a korrepetálásnak, hogy akinek a tanóra kevés, már pedig ez nagyon ritka, annak segíts. Ez még egy felnőttnek is nehéz. Keress rendes diákmunkát, az többnyire valami fizikai munka lesz.
2016. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy bárki pénzt fizetne egy 14 éves gyereknek korrepetálásért. Illetve de,láttam már borzasztóbb dolgot, de valld be, nem értesz hozzá. Ez egy szakma, és reálisan még szívességből sem bíználak meg ezzel.
2016. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Én bébiszitternek se fogadnék fel egy 14 éves kislányt az alsós gyerekem mellé, nemhogy tanárnak. Ha átjössz hozzánk, még a szüleid vannak lekötelezve nekem, amiért vigyázok rád.
2016. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. aug. 11. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan semmiképp nem lehetséges, ennek van jogi oldala. Ha nincs megfelelő szakképesítésed hozzá, ill. nem tudsz számlát adni, a NAV jól megbüntet...
2016. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Szoktak diákok korrepetálni, de ez inkább egyetemisták között, 18 év felett jellemző. 14 évesen még csak most kezdted a középiskolát, nem sokkal tudsz többet, mint egy negyedikes - illetve ha mégis, nem tudod úgy átadni a tananyagot. Szívességből lehet segíteni, de nem hiszem, hogy ezért bárki fizetne neked :)

(Van egy listám egy halom diákmunkával, szólj ha érdekel, szívesen átküldöm)

2016. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. aug. 12. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!