Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik átlagot kell nézni az...

Melyik átlagot kell nézni az ösztöndíjhoz? Korrigált kreditindexet vagy az Összesített korrigált kreditindexet?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy átlagkülönbségek vannak nálam a Neptunban (tanulmányi rendszer). Míg az Összesített korrigált kreditindexem: 3,46 addig a Korrigált kreditindexem: 5,19. Azt tudom hogy a magas kreditszámom miatt ilyen egyenleten a dolog, de nem tudom melyiket nézik az ösztöndíj adásnál. Ezt meg tudja nkem mondani valaki?

2016. aug. 11. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű ez a dolog. Két cikket találtam. Elvileg ez alapján számítják az ELTE-n:

[link]


Ám ez a cikk alapján, noha 2013-as, egy kicsit bonyolultabbnak tűnik a rendszer:

[link]


Szerintem pontos információt a hallgatói önkormányzatnál vagy a tanulmányi osztályon fogsz kapni.


Remélem tudtam segíteni. :)

2016. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Karonként (nem hogy egyetemenként) és ösztöndíj típusonként is eltérő lehet, olvass utána, hogy konkrétan annak az ösztöndíjhoz a te képzéseden hogyan rangsorolják a hallgatókat.
2016. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindkettotoknek a valaszt. Azt hiszem biztosat csak szeptemberben tudok majd, de azert remenykedek ;)
2016. aug. 12. 00:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Korrigált kreditindexet nézik
2016. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!