Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Pázmány (ppke)...

Milyen a Pázmány (ppke) golyatábora?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy menjek-e vagy sem. Nem iszok, nem dohanyzok, de szeretek bulizni.

2016. aug. 14. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Felejthető.
2016. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kifejtened kérlek bővebben :)
2016. aug. 15. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kar?
2016. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne a Jogi kar gólyatábora. :)
2016. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Btk
2016. aug. 15. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Jogi karon a tavalyi évben eltörölték a GT-t.

Lehet, hogy jövőre már lesz, a dékán váltás miatt, de semmi sem biztos :D

Helyette gólya napok/orientációs napok voltak, ami elég felejthetőre sikerült.

2016. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én végül elmentem az első gólya napokra. Hááááát. Bemutatkoztak és bemutatták a szervezeteket. Kb ennyi volt 12-ig. Utána eljöttem.
2016. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Szia évfolyam/szaktárs :) :D

Amúgy mindenki, akivel beszéltem a gólyanapokról, ugyan azt mondta, amit én is leírtam itt.

Felejthető volt. Csúszás volt mindenhol, kb semmire sem volt idő. Második nap én kb 15 percet voltam ott, eljöttem, mert alig voltak, és nem kötöttek le az előadások/programok sem.

Szervezetlen volt nekem nagyon ez az egész, túl sok ember mindenhol. (Januári nyíltnapon ugyan ez volt. Rengeteg ember, és sehová sem lehetett rendesen beférni. Mondjuk ez nyilván nem az Ő hibájuk, hogy sokan érdeklődtek az egyetem iránt, de jobban is le lehetett volna koordinálni az egészet.)

Nem tudom, hogy más karokon ez hogy megy, de itt káosz volt. :D

Remélem, hogy azért a holnap kezdődő szorgalmi időszakban máshogy lesznek majd a dolgok...

2016. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia évfolyam/szaktárs! :D


Igen, szerintem is sokan voltak. Én azt hittem, hogy lesz majd több napos GT mondjuk a Balatonnál.

2016. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én még abban az évben jelentkeztem, amior volt GT (jogi kar) hmmm... ivás ivás ivás.. erről szólt meg napközben döglés. Nem élveztem, márpedig azért mert a tutorcsoportos megoldás nem jó, elszeparálja az embereket és általában azzal a kb 6 emberrel kellett lennem akivel egy csoportba osztottak, úgyh a végén már azért ittam h elviseljem a társaságukat:DD ja és azóta nem iszom egy kortyot sem mert ott megutáltam az alkoholt:D

egyébként nyilván nem volt olyan rossz, este bulik, stb egy élmény de ha vissztekerhetném az időt, másra költeném azt a cirka 50 ezret :)

2016. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!