Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes még beszerezni valamit...

Érdemes még beszerezni valamit emelt biológia, kémia érettségire?

Figyelt kérdés

Bioszból kikölcsönöztem a mozaik könyveket, megvan a nagy zöld feladatgyűjtemény, a mozaikos fgy, a panemsulis könyv és a hozzá tartozó fgy, a 130 kidolgozott tétel szóbelire, valamint örököltem a Szerényi féle 2 kötetes lexikont, bár arról azt hallottam, hogy túl részletes.


Kémiából szintén megvannak a mozaikos könyvek, az Ötösöm lesz kémiából, Villányi a kétszintű érettségire könyv+fgy, a mozaikos fgy és a 11-12-es összefoglaló tk.


Ez elegendő felkészülni, vagy van ami nem szükséges belőle, illetve hiányzik még valami anyag a sikeres érettségihez?



2016. aug. 15. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A kémiához tudok hozzászólni. Ezekből a könyvekből teljesen fel tudsz készülni, mást már nem érdemes megvenni. A felkészülés végén javasolt az előző évek feladatain végigmenni (még ha jövőre már változik is a feladatsor), de ezek a neten hozzáférhetőek. A mostani kísérletek szintén a neten elérhetőek.
2016. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!