Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemsokára gólyatábor, várom...

Nemsokára gólyatábor, várom már, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Várom nagyon, szeptember 5-9-ig fog tartani, Debrecen. Kicsit izgulok meg tartok is tőle, félek hogy nem lesz társaságom vagy nem fogok tudni kivel beszélni..meg attól is tartok hogy kikkel fogok egy szobában aludni. Mikre kell számítanom? Főzések, piálások, vagy durvábbak is szóba jöhetnek? Nem szoktam bulizni, félévente kb. 1-szer ha elmegyek valahova, de szeretek bulizni, egyébként fiú vagyok.
2016. aug. 16. 23:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy egy igencsak fontos információ kimaradt az irományodból? ...
2016. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2016. aug. 16. 23:21
 3/16 anonim ***** válasza:

Prepare ur anus, bro.


ja, egy kart odabiggyeszthettél volna.

2016. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Falnak háttal aludj
2016. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Anno nekem is hasonló félelmeim voltak, de hidd el, nem érdemes kihagyni, nagyon jó buli! Abból indulj ki, hogy gyakorlatilag senki nem ismer senkit, egy hatalmas nagy új csapatba kerülsz be, mindenki ismerkedik mindenkivel, pont ez a lényege is :) Fogsz találni társaságot, ettől se aggódj, nálunk anno a legcsöndesebb, visszahúzódóbb emberkék is pár óra után feloldódtak, és este már jut buliztunk együtt is.

Mikre kell számítanod? Nekünk csomó jó program volt napközben, vetélkedők, beszélgetések, ismerkedős programok, este pedig hatalmas bulik, beszélgetések, piálgatások, ott pedig aztán igazán összejönnek jó ismeretségek/barátok. Az egészet egy tényleg jó mókának kell felfogni, az is volt. Eleinte én menni sem akartam, úgy gondolva, hogy úgyse találok egy jó havert se, meg alapból nem szeretem az ilyen programokat, de utólag nagyon bánnám, ha otthon maradtam volna. Három nap után úgy jöttem haza, hogy csomó új emberrel ismerkedtem meg. Nem mondom, hogy az egyetemi éveim alatt az összessel megmaradt a haverság/barátság, de első löketnek egy hatalmas pluszt adott, és nagyon jó nyárzáró bulizás volt.

Egy szó, mint száz, szerintem vétek elmenni, és ne azon stresszelj, hogy mi lesz ott, hanem arra gondolj, hogy igenis jó lesz :)

2016. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
DE-GTK, attól félek csak hogy másokkal kell egy szobában aludnom..ettől fóbiám van.
2016. aug. 16. 23:42
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát pedig elég valószínűtlen, hogy saját szobád lesz.
2016. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne legyen fóbiád, az egyetemi élet társasággal jár. Nem lesz bajod abból, hogy másokkal leszel egy szobában, mert biztos, hogy mások is lesznek ott.

Társaságod is lesz, mert sokféle emberrel fogsz tudni megbarátkozni. Ehhez persze az kell, hogy ne gubózz be. Már legalább 18 éves vagy, ráadásul srác. Ti amúgy is hamarabb barátkoztok mint a lányok. Odamész a többiekhez, ha már vagytok páran, bemutatkozol és kész. Onnastól már menni is fog mint a karikacsapás. Ne mássz rá a többiekre túlságosan, tehát ne legyél "sok", viszont ne is te legyél a kuka, aki csak ül és követi őket mindenhova. Nevess velük, igyál egy felest, stb. Azt írtad szeretsz bulizni, szóval ez nem lehet gond.

Amire számíthatsz, azok a csapat versenyek. Minden egyetemen más a gólyatábor, egyes helyekről iszonyatos nagy botrányokat hallani csak. Nem tudom ez nálatok hogy van, de nálunk NINCS vetkőzés meg kötelező ivás. Egyébként igen főzés, körutazás Debrecenben, lehet elvisznek strandolni is.

Ha viszont valamit nagyon nem akarsz, akkor nem kötelezhetnek rá. Ezt soha ne felejts el! Ha traktálni is próbálnak, te már felnőtt vagy, nem korlátozhatnak semmiben. Ha valamire nemet mondasz, akkor az legyen nem. Ne félj, nem fognak kiközösíteni miatta, legfeljebb pusmognak róla egy kicsit az értetlenebbek, de ha elkezdődik az egyetem, már senki nem fog emlékezni rá.

2016. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is akkor megyek, mondjuk kicsit nyugodtabb vagyok mert 3 osztalytarsam is ott lesz, de nyilvan az a fő, hogy uj emberekkel ismerkedjek:)

De nyugi, nem lesz rossz dolog ahogy hallottam. Nem kotelezo ott semmi, ha valamire azt kondod, hogy nem, akkor az nem :)

Szerintem jo buli lesz. :) melyik szakra mesz? En kereskedelem es marketingre fogok jarni :)

2016. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Te is Debrecen? :D Én is oda akartam menni, de rájöttem hogy önköltséges egyetemre nem érdemes Magyarországon járni, 450 pontot meg esélytelen lett volna elérnem. :D
2016. aug. 17. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!