Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunon a koli jelentkezésnél...

Neptunon a koli jelentkezésnél azt írja hogy 0 a tanulmányi pontom, pedig a kérvényben kipipáltam hogy vegyék figyelembe, miért 0 van ott akkor?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Elsőévesként jelentkezel koliba?
2016. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja
2016. aug. 17. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagy nem számolták még ki,


2. vagy elsősöknél nincsenek is tanulmányi pontok, hanem csak felsőbb években történik majd a felvétel tanulmányi eredmény alapján.

2016. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kulturált ez a kétbetűs válasz, remélem, nem fáradtál el benne túlságosan. Elsősöknél általában nincs tanulmányi pontszám az ösztöndíjak és kollégiumi helyek elbírálásánál. A tanulmányi pontok ugyanis csak az egyetemi/főiskolai produkciódra vonatkoznak, a középiskolában elért eredmények nem érnek semmit. Tehát mivel még nem töltöttél el egyetlen félévet sem az egyetemen, nem tudsz mire tanulmányi pontszámot kapni.
2016. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Komolyan az zavar ennyire hogy igen helyett azt írtam hogy ja? :D amúgy de lehet tanulmányi ponttal is, és az nem a jegyek alapján van hanem az a pontszám amivel felvettek az egyetemre. Papíron ki lehetett választani mik alapján szeretnék jelentkezni, és bebaszna ha csak szociális úton lehetne, ismerőseimnek oda van írva neptunba hogy hány pontjuk van, nekem valamiért nullát ír, de lehet hogy nem dolgozták még fel rendesen, viszont a szociálishoz már írtak.
2016. aug. 18. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!