Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE gólya tárgyfelvétel hogyan?

ELTE gólya tárgyfelvétel hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok tájolódva. A kötelező tárgyakat az adott félévre gondolom fel kell venni, de kötelező választhatóból mennyit kell? hol találom ELTE neptunban a szabadon választhatóakat? Azt sem tudom, hogy mennyi kreditet kell teljesíteni. Valaki segítsen kérlek!

2016. aug. 18. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia melyik kar?
2016. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! TTK
2016. aug. 18. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Én azt javaslom keresd meg a mintatervet ami az adott szakodhoz kapcsolódik, és az ottani kódok alapján vedd fel azokat amiket első félévre ír. Elsősorban azokra a tárgyakra koncentrálj amire utána épül más is. (van hogy egy tárgyat 1 félévre ajánl de nem gond az sem ha később lesz meg. )

Szabadon választhatónál ha a szakodhoz kapcsolódik akkor ott kell lennie a többi között ahol a kötelezők is vannak, ha pedig nem, akkor a minden további intézményi tárgyra kell kattintani. És utána külön név szerint is rá tudsz keresni, mert nagyon sok tárgyat ki fog adni. Itt is a kódos keresést javaslom, ha már találtál konkrét tárgyat.


Kredit teljesítése: 2 félév alatt összesen 27-et kell, hogy ne tegyenek fizetősre és első 3 félév alatt összesen 36-ot hogy ne rúgjanak ki.


Remélem tudtam segíteni (Eltés vagyok de másik karon, ha valamit rosszul írtam, nyugodtan lehet javítani)

2016. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felvettem a kötelezőket de ez csak 12 kredit. Ilyen sok valaszthatot kell hozza felvenni?
2016. aug. 18. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg meg tudod mondani a szakot? akkor a mintatervet megnézem. 1. voltam még mindig
2016. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Földrajz szak
2016. aug. 18. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem találtam erről semmit (azt hittem több tárgyad van vagy több kreditet érnek) ,a szaknak nincs esetleg gólyacsoportja ahol tudnak segíteni ebben?
2016. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg találni a gólya csoportod ha van. (Ha kaptál eltétől levelet a sikeres felvételidről, akkor abban nézz körül.) Egyébként írj itt egy emailt: [link]
2016. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!