Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit válasszak? Tanácstalan...

Mit válasszak? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Engem felvettek egy budapesti egyetemre államilag támogatott oktatásra, nappali tagozaton. Viszont én Szabolcs megyében élek és itt lakik a párom is, vasárnap fel költöztem Budapestre, de már kedden itthon voltam, mert nem bírtam nélküle tovább.. Ti mit tennétek a helyemben? Maradnátok Budapesten vagy feladnátok az egészet és inkább a párotokkal maradnátok? Imádom Pestet, kicsi korom óta az volt az álmom, hogy ott tanulhassak, viszont a párom nélkül nem tudok ott meg lenni.. Válaszotokat előre is köszönöm. 19/L

2016. aug. 18. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Termeszetesen az egyetemet valasztanam. Mire vegzel a jelenlegi pasid mar sehol sem lesz, vegzettsegre, munkara viszont az utan is szukseged lesz. Nem vagy mar kisgyerek, aki sirva rohangaljon haza. Embereled mar meg magad egy csoppet. Ennel sokkal nagyobb nehezsegek varnak meg rad.
2016. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Más ember bármit megadna azért hogy felvegyék egyetemre, te pedig ahelyett hogy örülnél, képes lennél mindezt feladni egy srác miatt?

Egyébként ő nem támogat ebben? Mert ha igazán szeret, nem hagyja hogy miatta lemondj a gyerekkori álmodról.

2016. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem is itt pesten vettek fel az egyetemre. A párom 240 kilométerre lakik tőlem.

Komolyan hazarohantál miatta és feladnád az egyetemet? Jézusom. Kislány, ébredj fel!

2016. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!